OŠ Vladimir Nazor
Slavonski Brod

Beturel

Moja zlatna medalja

Dana 6.prvog 2010. bio sam na nogometnom turniru grada Slavonskog Broda u kategoriji Limača.Nastupio sam za školu nogometa Mato Utvić.Odigrali smo utankmice sa Batrinom te ih pobjedili sa 1:0,zatim sa Slobodnicom koju smo također pobijedili 1:0.U polufinalu smo pobijedili NASB sa 5:0,te u finalu Livada-Želježničar iz Slavoskog Broda 2:1.Tako smo osvijili prvo mjesto i zlatne medalje,a i ja sam bio jedan od najboljih igrača turnira.
                                                               Vedran Deanović 4.r.

(#) 20.01.05 15.45 gbebrina    komentari (1) dodaj komentar
Bravo, čestitam ti Vedrane na osvojenim medaljama i podržavam tvoje bavljenje sportom koji nagrađuje i pored medalja! Samo tako nastavi jer sport razvija zdravo tijelo i zdrav duh ! Vesna Šimić   (23.01.10 12:11 )
Arhiva: BLOG: gbebrina